Svalin

Light footed freedom

August 4th, 2015

Mei / Juni

Uncategorized, by yvonne.

Begin mei zijn we weer terug aan boord en varen samen met de Next eerst naar Altea om daar op de kant te gaan. De boot krijgt weer een nieuwe laag antifouling en de romp wordt gepoetst, wat schade plekjes worden bijgewerkt en de boot ziet er weer top uit. Voor een paar dagen weer terug naar Denia en dan gaan we op weg naar Barcelona. We vare varen langs de kust en komen zo weer in nieuwe plaatsjes waar we nog nooit geweest zijn. In Tarragona blijven we wat langer om de mooie stad te bekijken. Onderweg probeer ik steeds havens te bellen / mailen voor info voor een ligplaats in Barcelona, geen plek of veel te duur. De haven in Badalona vlak boven Barcelona krijg ik maar niet te pakken, reageren niet op mails etc. Dan 1 keer heb ik iemand aan de lijn die zegt dat hij wel terugbelt of er plaats is, ik verwacht geen antwoord maar er wordt toch een voicemail ingesproken, we kunnen komen pfff. We krijgen een box van 20 bij 6 meter maar hoeven gelukkig maar de prijs van 15 meter te betalen. Met de metro zijn we in 25 min in de stad. Met Jaques en Marlene verkennen we de stad en vinden het erg leuk, maken een fietstour met gids en bezoeken ook de Sagrada Familia van binnen. We zijn erg onder de indruk, in 2026 zou het klaar moeten zijn, dan willen we het nog wel eens zien. In de stad ontdek je steeds nieuwe pleintjes en met de metro kun je makkelijk overal komen.  We blijven nog een dag in Badalona wat ook geen onaardige plaats is, echt Spaans, de voorraden weer even aan vullen en lekker fietsen. ik heb geen zin in de 90 mijl naar Mallorca dus gaan we ook via de kust weer terug en doen nu weer ander plaatsen aan. Weten we voor de volgende keer wat de leukste zijn. In een laguna bij Puerto de Fangar liggen we 2 nachten voor anker, we dachten dat het daar wel druk zou zijn maar er ligt maar 1 ander boot. Ook bij Sant Carles de la Rapita gaan we in de baai voor anker. In de baai is een visrestaurant waar je met de boot zou moeten kunnen aanmeren, ons is het niet gelukt. We lopen vast en proberen het niet nog een keer. In Valencia blijven we nog een paar dagen en dan terug naar Denia waar we nu een plek voor een jaar hebben. Huren samen met Jaques en Marlene voor de laatste week een auto, maken nog wat tochten en kunnen zo gezamenlijk terug naar het vliegveld. Eind juni vliegen we naar huis en gaan begin september weer terug.

Back Top