Svalin

Light footed freedom

April 8th, 2015

januari / maart 2015

Uncategorized, by yvonne.

Begin januari zijn we terug op de boot voor 3 weken. Even kijken of alles in orde is. Het is fris maar wel volop zon waar we dan ook heerlijk van genieten. Er worden weer wat klussen gedaan en verder maken we mooie autoritten door het achterland, kunnen heerlijk fietsen en spelen uiteraard weer op een paar golfbanen. la Galiana golf is de mooiste golfbaan waar we tot nu toe gespeeld hebben, hier komen we zeker terug.  In maart gaan we weer 3 weken, de eerste 10 dagen heerlijk weer maar daarna helaas is het slechter. Weinig zon, regen en flinke wind. We wilden met de boot naar Valencia maar veranderen de plannen, we gaan met de auto en logeren op de boot bij Marlene en Jaques. Gezamenlijk bezoeken we de Fallas feesten in Valencia, was heel indrukwekkend om dit gezien te hebben. Grote beelden in de wijken van Valencia die op de laatste dag ook nog verbrand worden. Knalvuurwerk zo hard heb je het nog nooit gehoord, en in de avond lichtshows met muziek etc. We halen Maret op van het vliegveld, gaan steeds lekker lunchen en kunnen gelukkig nog 1 dag in het zonnetje zitten. Na haar vertrek hebben we nog een paar dagen, regelen dat we straks in mei de kant op kunnen in Altea en vliegen ook weer terug naar huis.

Back Top

Responses to “januari / maart 2015”

Comments (0) Trackbacks (0) Leave a comment Trackback url
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply