Svalin

Light footed freedom

July 2nd, 2014

Ibiza

2014 Spanje Mallorca Menorca, by yvonne.

Hebben een onrustig weekje, in een paar baaien voor anker gelegen maar steeds onrustig In Cala D’Hort al om 6.45 anker op om weer beschutting te zoeken. Waren in de baai van Antoni om voetbal te kunnen kijken lagen lekker rustig De volgende ochtend begint het ineens te poeieren uit de verkeerde richting, zo de baai in, was niet voorspeld. Hadden we wind 7/8 overal paniek, boten die los van hun anker kwamen en er was nergens bescherming. Wij als een gek alle spullen van dek af voor als het nodig was dat we gelijk konden varen als we los kwamen, motor bij en opletten op de andere boten. Zat wel ff te shaken. 1 boot ging tegen onze buren aan, bleef een tijdje hangen, toen weer los en ging de rotsen op. Gelukkig hield ons anker, vrienden waren ook los en zijn de haven in gegaan. Toen het wat rustiger werd zijn we ook de haven in gegaan, lagen nog niet rustig maar wel aan de lijnen. Mensen op de kant met verrekijkers de ellende van de boten te bekijken, vooral dat schip dat tegen de kant lag. In de middag hebben ze het van de kant af kunnen trekken, groot gat in de romp, kunnen ze afschrijven. Nog 2 nachten in Cala Bassa gelegen bij de grote beachclub, binnen no time worden we weer omgeven door boten die veel te dichtbij ankeren. Hans kreeg het nog aan de stok met een catamaran die veel te dicht bij kwam. Overgestoken naar Denia en nu in Valencia. De boot weer soppen etc, we vliegen 4 juli tot eind aug naar huis.

Back Top

Responses to “Ibiza”

Comments (0) Trackbacks (0) Leave a comment Trackback url
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply