Svalin

Light footed freedom

May 9th, 2014

Onderweg

2014 Spanje Mallorca Menorca, by yvonne.

Op 2 april zijn we weer op de boot, een paar dagen later gaan we de kant op voor onderhoud. Het onderwaterschip krijgt een nieuwe laag antifouling. Hans staat een dag in de zon op een steigertje te poetsen maar de romp glimt weer. De voorraad wordt aangevuld en 15 april vertrekken we in 2 dag etappes met 18u motoren naar Cartegena. Hier zijn mooie paasprocessies, elke avond grote optochten met ook karren die door 150 mannen of vrouwen op de schouders worden gedragen. Zeker de stille tocht maakt indruk. Na een paar dagen is de Tartaan ook in Cartegena. Na 5 dagen hebben we wel genoeg puntmutsen gezien en gaan weer verder. Een paar dagen in Torreveija en door naar Santa Pola. Hier kunnen we het reddingsvlot laten keuren en bezoeken we met de watertaxi het eiland Tabarca vlak voor de kust. Door naar Alicante waar we “op goede voet” weer ontmoeten, verder naar Vilajoyosa en Altea. Hier is ligt ook de “Next”, het is fijn om elkaar weer te zien. Na 3 dagen weer door naar Moraira de laatste stop aan de Spaanse kust. Alle afstanden hebben we kunnen zeilen, wel kruisend tegen de wind in. Zaterdag steken we over naar Ibiza

Back Top

Responses to “Onderweg”

Comments (0) Trackbacks (0) Leave a comment Trackback url
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply