Svalin

Light footed freedom

July 4th, 2012

Torrevieja

2012 Portugal / Spanje, by yvonne.

Het laatste stuk varen we naar Torrevieja. We hebben de laatste tochten regelmatig dolfijnen gezien, blijft een prachtig gezicht om die te zien. Ook zagen we regelmatig een vinnetje boven water, na van alles bedacht te hebben blijken het maanvissen te zijn. Springen soms ook uit het water. We hebben via een makelaar een ligplaats in deze haven geregeld. Het is weer lastig om de boot via de achterlijnen vast te krijgen. Piet en Hans fietsen naar de makelaar voor de administratie, is een hoop gedoe. Wij verkassen nog naar een andere plek en nog meer geklooi met de lijnen. Heb Hans zelden zo te keer horen gaan, toen nog weer naar het havenkantoor voor nog meer administratieve rompslomp. Na 4u kan er een biertje gedronken worden en moeten we opschieten want Els en Piet zijn er bijna. Voor hun is het een grote overgang naar de hitte. De laatste dagen is het dik over de 30 gr. De volgende dag varen we met de Tartaan naar buiten om te kunnen zwemmen. Op zaterdag beginnen we met een champagne ontbijt want we zijn 40 jaar getrouwd en weer heisa met de ligplaatsen, we moeten weer verkassen zal de details besparen!!! Maar na een tochtje op zee, gezwommen en de rest van de champagne soldaat gemaakt te hebben gaan we met z’n allen uit eten in een visrestaurant. Het was heerlijk. Zondag kunnen Els en Piet hun hart even ophalen als we nog gaan zeilen, de wind neemt toe tot 27 knopen en de enige die het niet naar zijn zin heeft ben ik!! Piet lost nog wat problemen op die we de laatste dagen met de motor hebben, handig iemand aan boord die er verstand van heeft. Ook de nieuwe radio wordt ge├»nstalleerd. Na een super gezellig weekend vertrekken Els en Piet maandagochtend vroeg weer terug naar Vlissingen, alleen balen dat het vliegtuig 4u later vertrok dan gepland. Hans is na 9 maanden eindelijk gefinisht met de Volvo Oceaan Race game. Het heeft wat (nachtelijke) uurtjes gekost maar is uiteindelijk overall 25e geworden van de 215.000 deelnemers, hij was de 3e Nederlander. Is niet tevreden uiteraard en levert geen prijs op!!! Zijn nu druk aan het opruimen en poetsen, we vliegen a.s zaterdag terug naar Nederland voor zo’n 6 weken. De zomer is hier echt te heet, time to go home. Hebben er zin in, tot gauw allemaal.

Back Top

Responses to “Torrevieja”

Comments (1) Trackbacks (0) Leave a comment Trackback url
  1. Goede reis! Jullie kunnen een ‘verfrissing’ verwachten a.s. zondag! Gehele dag regen!
    Wij zijn sinds dinsdag thuis en campertje inmiddels in de stalling. Wellicht tot ziens in Vlissingen/Middelburg. Groeten Hans en Jeanne

  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply