Svalin

Light footed freedom

April 14th, 2012

Klussen

2012 Portugal / Spanje, by yvonne.

We zijn weer terug in Portugal. Omdat we woensdagochtend al om 8.30 op de kant gaan, moeten we voor de nacht bij de aanmeldsteiger achter de brug gaan liggen. De brug draait pas om 9u. Als we al onder de kraan liggen blijkt dat we niet met de kont naar achteren er uit kunnen. De radarpaal is te hoog, weer terug en dan met de voorkant onder de kraan. Ook dan is er niet genoeg ruimte en moet de voorstag los. Het duurde dus even voordat de klus geklaard was en we op een bok stonden. Maar hierna gaat Hans hard aan het werk, om 19.30 is de hele onderkant van een nieuwe laag antifouling voorzien. De volgende dag wordt de hele romp in de was gezet met nog wat andere klussen. Inmiddels is het flink gaan waaien en de boot staat ook wel wat te trillen op de bok. Ik neem maar een slaappil omdat ik anders de hele nacht wakker lig en denk dat we om waaien. Vrijdagochtend weer terug in het water, er staan gelukkig een flink aantal mannen te helpen om de lijnen strak te houden als we in het water zakken, het waait dus nog steeds flink. De voorspelling is dat het ook nog wel even blijft waaien ( en nu ook regen ), wanneer we vertekken weten we dus nog niet precies.

Back Top

Responses to “Klussen”

Comments (1) Trackbacks (0) Leave a comment Trackback url
  1. Ziet er weer strak uit Hans. Andere antifouling (Hempel)? Lijkt wel donkerblauw als ik naar de verfpot kijk.

  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply