Svalin

Light footed freedom

August 18th, 2011

Viana do Castelo

2011 Algarve, by yvonne.

Bayona is ‘s avonds goed druk, we lopen om half 12 nog door het stadje. Er wordt nog volop gegeten en in de kleine straatjes met kroegjes staat het zwart van de mensen die buiten hun drankjes drinken. Ook de kinderen zijn nog aan het spelen. Dinsdag doorgevaren naar Viana do Castelo, vertrek met zon maar snel komt de mist opzetten en de hele 35 mijl hebben we in de dichte mist gevaren. Gelukkig zie je op de rader wel andere boten maar de vissersboeitjes die hier overal in het water liggen zie je pas op het laatste moment. Je wilt hier niet met je schroef aan blijven hangen, we zijn soms gewoon aan het zigzaggen om die dingen te ontwijken. Ook de Tartaan zien we op de radar en soms een beetje door de mist heen. Viano is een mooie stad, we gaan met het kabelbaantje naar een kerk op een heuvel en lopen door de oude stad. Het plaatselijk gerecht hier is stokvis en Hans neemt dit in het rest. maar wij 3en nemen vlees fondue (zo fout maar zo lekker). A.s weekend is hier groot feest en de voorbereidingen zijn in volle gang, maar dat duurt net te lang om hier op te blijven wachten. We varen door naar Povoa de Varzim.

 

 

 

Back Top

Responses to “Viana do Castelo”

Comments (0) Trackbacks (0) Leave a comment Trackback url
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply